Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ЗВІТ про проведення громадського обговорення питання перейменування частини вулиці Васильєвської (від проспекту Свободи до вулиці Пушкінської, будинки №4–24 та №3–25) на вулицю Любавичського Ребе

Створено: 2016-07-19 05:45:00Оновлено: 2016-07-19 05:58:11

На виконання протокольного доручення  Комісії з питань, пов'язаних з найменуванням та перейменуванням вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ, скверів тощо, розташованих на території міста, та присвоєння їм імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій відділом інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю міської ради (далі – Відділ) було підготовлено розпорядження міського голови від 17.05.2016 №208-р «Про проведення громадського обговорення питання перейменування частини вулиці Васильєвської» та 18 травня 2016 року на офіційному веб-сайті міської ради оприлюднено інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення.

Розпорядження про проведення громадського обговорення та скликання на 17.06.2016 громадських слухань оприлюднювалось в інформаційно-аналітичному щотижневику міської ради «Відомості» від 25.05.2016 №21(1110). Також, відповідна інформація оприлюднювалась в розділі «Новини» на офіційному веб-сайті міської ради та публікувалась іншими міськими засобами масової інформації.

З метою інформування мешканців вулиці, частину якої було запропоновано перейменувати, про проведення громадського обговорення та громадських слухань було підготовлено та передано до адміністрації Заводського району відповідні оголошення для розповсюдження органами самоорганізації населення.

Відповідно до Порядку проведення громадського обговорення, під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій (затвердженого постановою КМУ №989 від 24.10.2012) строк проведення громадського обговорення обчислюється з дня оприлюднення відповідного інформаційного повідомлення і повинен становити не менш як два місяці. Термін надання пропозицій в рамках громадського обговорення з даного питання закінчився 18 липня 2016 року.

Починаючи з 18 травня 2016 року всі бажаючі (як прості мешканці так і юридичні особи, організації, установи, громадські організації тощо) могли надавати свої пропозиції чи зауваження письмово (поштою та на електронну адресу), особисто звернувшись до Відділу або в телефонному режимі. Анонімні пропозиції не розглядались і не реєструвались.

17.06.2016 о 17.00 в приміщенні адміністрації Заводського району відбулись громадські слухання з питання винесеного на громадське обговорення.
На громадських слуханнях було зареєстровано 30 учасників – мешканців міста. Також, під час реєстрації приблизно 15 осіб, які представились мешканцями вулиці Васильєвської, відмовились реєструватись, що є необхідною умовою для отримання картки для голосування та відповідно голосування на слуханнях, й пішли з місця проведення слухань «в знак протесту».

Учасники громадських слухань проголосували за пропозицію «підтримати пропозицію щодо перейменування частини вулиці Васильєвської (від проспекту Свободи до вулиці Пушкінської, будинки №4–24 та №3–25) на вулицю Любавичського Ребе»: «за» - 29, «проти» - 1.

Станом на 18.07.2016 інші пропозиції та зауваження з питання винесеного на громадське обговорення до Відділу не надходили.

Звіт надано для подальшого розгляду Комісією та прийняття відповідного рішення.

Відділ інформаційної діяльності

та взаємодії з громадськістю міської ради