Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ЗАПРОШУЄМО КАМ`ЯНЧАН НАДАТИ ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ЗМІНИ ПРАВИЛ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ

Створено: 2019-07-19 07:55:47Оновлено: 2019-07-19 08:00:33

Бюджет участі 2019 року суттєво відрізняється від циклу попереднього року зокрема тим, що кількість голосуючих мешканців зросла у 5,3 рази і становить 20 тисяч 800 осіб. Це свідчить про зростаючу популярність цього інструменту партиципації та попит на його застосування серед кам`янчан. Одночасно із цим зросла кількість звернень щодо необхідності зміни правил бюджету участі з урахуванням побажань мешканців.

Тож, ураховуючи зазначене, департамент економічного розвитку проводить вивчення громадської думки з метою напрацювання оптимальних змін, які б максимально враховували пропозиції широкого кола осіб. Наразі розпочато інтернет-опитування у соціальній мережі Facebook на сторінці "Бюджет участі. м.Кам`янське", а також за посиланням на гугл-форму.

Запрошуємо усіх бажаючих висловити свою думку шляхом проходження зазначеного опитування. Окрім того направити пропозиції можливо на електронну адресу: Ljudmyla.gonсharenko@dndz.gov.ua або звернувшись особисто до департаменту економічного розвитку міської ради за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2, 3 поверх, к.313. Збір інформації триватиме до 01.08.2019, після чого результати будуть узагальнені та винесені на розгляд Координаційної ради з питань впровадження партиципаторного бюджетування (бюджету участі).