Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янчан запрошують долучитися до зміни правил бюджету участі

Департамент економічного розвитку міської ради запрошує містян прийняти участь в опитуванні щодо зміни правил бюджету участі у Кам’янському.

У департаменті повідомляють, що бюджет участі 2019 року суттєво відрізняється від циклу попереднього року зокрема тим, що кількість голосуючих мешканців зросла у 5,3 рази і становить 20 тисяч 800 осіб. Це свідчить про зростаючу популярність цього інструменту партиципації та попит на його застосування серед кам`янчан. Одночасно із цим зросла кількість звернень щодо необхідності зміни правил бюджету участі з урахуванням побажань мешканців.

Враховуючи зазначене, департамент економічного розвитку проводить вивчення громадської думки з метою напрацювання оптимальних змін, які б максимально враховували пропозиції широкого кола осіб. Наразі розпочато інтернет-опитування у соціальній мережі Facebook на сторінці «Бюджет участі. м.Камянське», а також за посиланням на гугл-форму.

Бажаючих запрошують взяти участь в опитуванні та висловити свою думку. Також можна направити пропозиції на електронну адресу: Ljudmyla.gonсharenko@dndz.gov.ua або надати, звернувшись особисто до департаменту економічного розвитку міської ради за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2, 3 поверх, к.313.

Збір інформації триватиме до 1 серпня, після чого результати будуть узагальнені та винесені на розгляд Координаційної ради з питань впровадження партиципаторного бюджетування (бюджету участі).

19 липня 2019