Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Театр Кам’янського готує глядачам прем’єру

У академічному музично-драматичному театрі імені Лесі Українки наразі тривають репетиції нової комедійної вистави «Вечеря дурнів». П’єсу відомого французького кінорежисера і сценариста Франсіса Вебера ставить заслужений діяч мистецтв України Віктор Попов. Прем’єра відбудеться 6 грудня на основній сцені театру.

В адміністрації театру зазначили: кам’янчани, які переглядали казку для дорослих «Дракон» за п’єсою Є. Шварца, вже познайомилися з творчою манерою цього режисера. Тепер Віктор Попов працює у жанрі не зовсім звичному для нього – над постановкою комедії положень він працював лише кілька разів. Втім, режисер задоволений, що довелося зустрітися саме з драматургією Вебера, адже увага і співчуття цього автора завжди звернені до так званої «маленької людини», що дуже зближує його із нашою слов’янською природою і світосприйняттям.

«П’єса Вебера дуже витончена, легка і людяна, в ній якось гармонійно поєднується смішне і сумне. Зав’язка така: успішний видавець щосереди влаштовує з приятелями пікантні вечірки, кожен з гостей повинен привести на вечерю якогось дивака, щоб повеселити пересичених паризьких буржуа. І ось цьому видавцю попадається, нарешті, «дурень», який не такий простий, як здавалося спочатку, а сам господар вечірки виявляється не таким вже й розумним, яким себе вважав», – розповідає про майбутню виставу режисер Віктор Попов.

З акторського складу, на думку режисера, кожен потрапив у свою роль. Але головне навантаження ляже саме на двох акторів: Дмитра Алексеєнка та Олександра Тарханова. Крім того, у виставі беруть участь заслужені артисти Марина Юрченко та Анатолій Вертій, а також Тетяна Петренко, Вікторія Тютюренко, Анна Орлова, Олександр Нагорний, Іван Чебан, Анжела Єрмоленко та артистка балету Ілона Малишева. Художнім оформленням і підготовкою костюмів займається досвідчений майстер, театральний художник із Запоріжжя Наталія Ступакова.

19 листопада 2019