Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Книжкові новинки для викладачів української мови та літератури Кам`янського

18 квітня бібліотекарі Кам`янської Центральної  бібліотеки імені Т.Г. Шевченка взяли участь у міському семінарі «Розвиток творчої самостійності та пізнавального інтересу  засобами інтерактивного навчання в контексті нової української школи», який відбувся на базі НВК - академічний ліцей № 15.

З викладачами української мови та літератури міста зустрічалися бібліотекарі Юлія Задорожня та Марія Мазніченко. Огляди новинок «Сучасна українська книга» та «Література Придніпров'я» вони супроводжували яскравими відеопрезентаціями.

В процесі обговорення нових концепцій розвитку сучасної української книги взяли участь три групи викладачів. Родзинкою бібліотечного колажу стали твори Олександра Слоневського «Єльна» та Братів Капранових «Забудь-річка».

Цікавість викликали твори Мирослава Дочинця «Лис та інші детективні історії», Юрія Винничука «Цензор снів», Оксани Забужко «І знов я влізаю в танк...», Андрія Кокотюхи «Повний місяць», Марії Матіос «Приватний щоденник» та багато інших...

На семінарі панувала атмосфера професійної зосередженості та діловитості. Візитки з контактними телефонами та електронною адресою Центральної міської бібліотеки стали гарним доповненням до друкованої малоформатної рекламної продукції, яку презентували бібліотекарі  присутнім на семінарі викладачам.

20 квітня 2017