Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Рятувальники Камянського посилено борються з наслідками негоди

19 квітня внаслідок ускладнення погодних умов (снігопаду та поривів вітру) на території міста Кам’янського було паралізовано рух транспорту, а через налипання мокрого снігу пошкоджені лінії електропередач.

Міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області працювало у посиленому режимі несення служби.

Підрозділами ДСНС міста проводились роботи щодо надання допомоги населенню на ускладнених ділянках. Рятувальники за допомогою спеціального обладнання розпилювали повалені дерева та прибирали їх із проїзних частин доріг, надавали допомогу співробітникам швидких, які були заблокованими заторами зі снігових заметів тощо.

Співробітниками ДСНС проводились роботи щодо надання допомоги населенню та ліквідації наслідків подій, які виникли внаслідок негоди на автошляхах Кам`янське – Дніпро, по вулиці Миколи Лисенка, Ярославській Південного району міста, по проспекту Тараса Шевченка та у селищі Карнаухівка. Також внаслідок аварійного відключення електропостачання на Лівобережжі міста тяжко хвора жінка, яка знаходилась на штучному вентилюванні легень, могла залишитись без медичної допомоги. Особовим складом за допомогою бензогенератора було відновлено подачу електроенергії до апарату штучного вентилювання легень.

Роботи щодо ліквідації наслідків стихії тривають.

 

20 квітня 2017