Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Дошкільний заклад Кам`янського відзначив своє 25-річчя

20 квітня у дошкільному навчальному закладі – Центрі розвитку дитини  № 31 «Барвінок» відбулись урочистості з нагоди 25-річного ювілею дитячого садка.

Від імені міського голови Андрія Білоусова зі святом заклад привітала заступник директора департаменту з гуманітарних питань міської ради Оксана Живага. Вона передала колективу подарунковий сертифікат на суму 660 тисяч гривень та  подяку міського голови за вагомий внесок у розвиток освіти, впровадження у навчально-виховний процес інноваційних технологій, пропаганду надбань дошкільної освіти та високу відповідальність за долю дітей. Працівники дитсадка отримали почесні грамоти.

Привітати заклад із ювілеєм також прийшла депутат Дніпропетровської обласної ради Олена Плахотнік, яка подарувала садочку сертифікат на придбання повногабаритної пральної машини. Ще одним почесним гостем урочистостей став депутат міської ради Сергій Павлюк, який передав закладу кошти на відновлення зовнішнього освітлення.

Завідувач дитячого садка Тетяна Дарадан зазначила, що за 25 років свого існування «Барвінок» випустив більше 3 тисяч вихованців. За її словами, весь цей час заклад відчував потужну підтримку вірних друзів: керівництва міста, депутатського корпусу та батьків, які допомагали дитячому садочку повноцінно працювати і розвиватись.

Привітати "Барвінок" з ювілеєм також прийшли керівники міських навчальних закладів, які говорили багато теплих слів на адресу садочка та дарували цінні подарунки. Для гостей свята вихованці та працівники закладу підготували яскраву концертну програму. Завершився захід пам’ятною фотосесією.

20 квітня 2017