Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському з’явиться новий трамвайно-автобусний зупинковий комплекс

У Кам’янському, навпроти ТРЦ «DMART», побудують новий зупинковий комплекс.

19 травня на робочій нараді в міського голови було розглянуто проєкт нової зупинки, яку буде побудовано за рахунок власників торгівельно-розважального комплексу.

«Після відкриття ТРЦ «DMART» до директора КП «Транспорт» Івана Горбаренка почали надходити звернення мешканців з проханням зробити зупинку навпроти торгівельного центру. Тому я звернувся до власників ТРЦ Володимира і Леоніда Дубінських з пропозицією взяти на себе всі витрати по будівництву даного об'єкту. Попередньо ми провели переговори і прийняли рішення, що має бути трамвайно-автобусна зупинка по обидві сторони проспекту з упорядкованим і безпечним пішохідним переходом», - сказав міський голова Андрій Білоусов.

За словами Леоніда Дубінського, вони розуміють важливість об’єкта і готові зробити все можливе для того щоб зупинковий комплекс відповідав всім вимогам і був комфортним у використанні.

Під час наради міський голова надав ряд доручень своїм заступникам і керівникам виконавчих органів стосовно введення в експлуатацію та прийняття на баланс міста нового зупинкового комплексу.

Існуючу зупинку «Прометей» буде перенесено на даний зупинковий комплекс.

20 травня 2020