Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Пенсіонери Кам’янського можуть дистанційно сплачувати за послуги ЖКГ

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» від 08.04.2020 № 287. Про це повідомили у Лівобережному відділі обслуговування громадян у м. Кам’янське (сервісному центрі).

Цією постановою було затверджено Порядок реалізації експериментального проекту щодо формування навичок та популяризації дистанційної оплати житлово-комунальних послуг серед одержувачів пенсій та грошової допомоги.

Дистанційна оплата житлово-комунальних послуг серед одержувачів пенсій та грошової допомоги проводиться через уповноважені банки.

У разі відсутності в одержувача можливості проводити оплату житлово-комунальних послуг через системи дистанційного обслуговування уповноважених банків АТ «Укрпошта» забезпечує можливість їх оплати безпосередньо під час доставки пенсій та грошової допомоги додому або на замовлення одержувача. Факт оплати послуг через АТ «Укрпошта» підтверджується наданням розрахункової квитанції.

Уповноважені банки щомісяця протягом реалізації експериментального проекту інформують одержувачів про роботу систем дистанційного обслуговування та «гарячих» телефонних ліній, можливості дистанційної оплати за спожиті житлово-комунальні послуги шляхом відправлення смс-повідомлень або іншим способом.

Про проведену оплату житлово-комунальних послуг з банківського рахунка уповноважений банк інформує одержувача вищезазначеним способом.

Також фахівці нагадують про можливість спрощення процедури одержання послуг у сфері пенсійного забезпечення. Пенсіонери та застраховані особи можуть дистанційно отримати за допомогою вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України визначений перелік послуг, який поступово розширюється. Скористатись ним можна за посиланням - https://portal.gov.ua. за умови авторизації в особистому кабінеті на вебпорталі Пенсійного фонду за допомогою кваліфікованого електронного підпису або за логіном та паролем, який можна отримати звернувшись до сервісного центру з паспортом та реєстраційним номером облікової картки платника податків.

 

Інформація надана Лівобережним відділом обслуговування громадян у м. Кам’янське (сервісний центр).

20 травня 2020