Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Члени євроклубу з Кам’янського стали переможцями обласного конкурсу

Щорічно учні  євроклубу «Дружба» кам’янської середньої школи №21 беруть активну участь в обласному туристсько-краєзнавчому конкурсі «Золотий Колобок», який проводиться за підтримки  департаменту  освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації. Школярі міста неодноразово ставали його переможцями. Не став винятком і цей рік.

У 2017-2018 навчальному році у номінації конкурсу «До європейської спільноти через дослідження традицій і звичаїв народів світу» євроклубівці представили 5 творчих проектів, на тему свят народів Європи та світу і посіли призові  місця.

Перемогу здобули  Катерина Кошова та Анастасія Решетняк за роботу  «Міжнародний фестиваль повітряних куль в Альбукерке», II місце – у Аліни і Дар'ї Кузіних за роботу «BurningMan» – незвичайний фестиваль у Неваді», III місце посіли Руслана Костирко та Дар'я Дягілева за роботу «Чудеса снігового фестивалю у Саппоро». 

Не залишилися без призових місць і два інших проекти. Робота «Фестиваль «Кавказький сир» у Тбілісі», авторами якого  є  Владислав Читаков і Данил Євдокименко, посіла  VI місце. Робота Арини Фішман та Родіона Цвіркуна «Мідсоммер» – свято літнього сонцестояння» – здобула VIІ місце. Усього на обласний конкурс у номінації «До європейської спільноти через дослідження традицій і звичаїв народів світу» було надано 27 робіт. Вітаємо переможців!

20 червня 2018