Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янське долучається до Всеукраїнського перепису населення

З метою сприяння Всеукраїнському перепису населення у 2019 році міський голова Андрій Білоусов видав розпорядження, згідно з яким у Кам’янському перевірятимуть реальну кількість мешканців.

На виконання розпорядження буде створено комісію з питань сприяння проведенню в місті Всеукраїнського перепису населення.

У трьох районних адміністраціях, а також Карнаухівській селищній раді мають організувати та провести роботи з уточнення меж районів з упорядкуванням назв вулиць та провулків, нумерації кварталів, будинків і квартир, перевірити правильність і повноту обліку населення, яке мешкає в межах районів.

Управління охорони здоров’я міської ради забезпечить перепис осіб, які перебувають на постійному лікуванні у медичних закладах.

Управління соціальної політики – тих осіб, які зареєстровані за юридичною адресою закладу соціального захисту «Центр комплексного обслуговування бездомних осіб», де їм надається тимчасовий притулок.

Управлінню статистики Кам’янського рекомендовано щокварталу інформувати відділ праці та соціально-трудових відносин міської ради про стан виконання підготовчих робіт до проведення Всеукраїнського перепису населення.

За останніми даними, оприлюдненими головним управлінням статистики у Дніпропетровській області, кількість населення у місті на 1 квітня нинішнього року становить біля 240 тисяч.

20 червня 2019