Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Понад 800 кам’янчан отримали у ЦНАПі послуги з питань електропостачання

Із червня поточного року у ЦНАПах Кам’янського працюють представники компанії-постачальника електроенергії «Дніпровські енергетичні послуги», які надають громадянам та юридичним особам 24 види різноманітних послуг.

Нагадаємо, що Кам’янське стало першим містом в області, з яким «Дніпровські енергетичні послуги» підписали партнерську угоду про співпрацю.

Протягом двох місяців роботи сервісу необхідні послуги з питань електропостачання у ЦНАПах отримали вже понад 800 громадян.

Сьогодні у Центрах Кам’янського мешканці міста можуть отримати 107 послуг від комунальних підприємств та монополістів у сферах електро-, газо-, водо-, теплопостачання, обслуговування житлового фонду, інформаційно-розрахункового центру.

ЦНАПи міста об’єднують представників адміністративних органів, адміністраторів Центрів, державних реєстраторів, представників інших органів, підприємств, організацій та установ. Для забезпечення належної взаємодії всіх учасників у Центрі надання адміністративних послуг працює 27 адміністраторів.

З початку року до ЦНАПу та його філій надійшло 125787 звернень від громадян.

20 серпня 2019