Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському відбулось засідання виконкому міської ради

20 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради, до порядку денного якого увійшли 28 планових та 45 додаткових питань.

На початку засідання директор департаменту житло-комунального господарства та будівництва міської ради Дмитро Губський доповів про стан підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років. Зокрема, до роботи у зимовий період підготовлено 78 одиниць спеціалізованої прибиральної техніки та заготовлено 15 тис тонн посипального матеріалу та реагентів. Комунальні служби міста повністю забезпечені бензином та дизпаливом.

Виконавчий комітет затвердив список власників 3-х квартир будинку №23 по вулиці Матросова, житло яких визнано аварійним через вибух 30 січня 2021 року та прийняв рішення про надання постраждалим квартир з фонду комунальної власності міста з правом подальшої приватизації.

Рішенням виконавчого комітету внесені зміни до переліку об’єктів, санітарне утримання яких здійснює департамент екології та природних ресурсів міської ради. До переліку об’єктів додали 5 стихійних звалищ, а саме: в районі сходинок від вул.Семашка в бік міського пляжу; в районі кільцевої трамвая №1, яка розташована по вул.Глаголєва та ДЮСШ №4; по вул.Чайковського, неподалік церкви Святого Миколая (Тритузне); по вул.Чкалова, поряд з кладовищем біля ГРП; територія навколо водойми, яка знаходиться в районі садових товариств «Хімік-3» і «Хімік-2» та вул.Нікопольскої і вул.Тихої.

Серед інших питань, розглянутих на засіданні – внесення змін до складу міських комісій різного спрямування у зв’язку із кадровими змінами, скасування дозволів на розміщення та зовнішньої реклами, проєкти рішень підготовлені відділом розподілу житлової площі міської ради та службою у справах дітей міської ради.

 

20 вересня 2021