Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У День народження міста рятувальників Кам`янського вітали з професійним святом

Щорічно 17 вересня своє професійне свято відзначають українські рятувальники. Цьогоріч День рятувальника збігся зі святкуванням 271-ї річниці заснування Кам'янського.

Привітати рятувальників міста і подякувати за щоденну працю приїхали міський голова Андрій Білоусов, начальник управління організації заходів цивільного захисту ГУ ГСЧС в Дніпропетровській області полковник служби цивільного захисту Анатолій Сугак і багато інших почесних гостей.

«Шановні рятувальники, ветерани служби! Вітаю вас з вашим професійним святом і від імені всіх жителів Кам'янського дякую за вашу роботу. Ви щодня стикаєтеся з небезпечними ситуаціями, рятуєте життя людей. Якщо ви будете забезпечені всім необхідним для виконання своїх обов'язків, то зможете ефективніше працювати, захищаючи населення від загроз. Бажаю вам міцного здоров'я, щастя і всього самого найкращого», - сказав Андрій Білоусов.

З нагоди свята міський голова вручив рятувальникам нагрудні знаки, грамоти та подячні листи. Також відбулася презентація нового одягу та технічного оснащення, яке придбали для рятувальників за кошти, виділені з міського бюджету.

20 вересня 2021