Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському відкрили два сучасних багатофункціональних стадіони

Під час святкування Дня міста-2021 в Кам'янському відкрили два багатофункціональних стадіони - на Черемушках біля 18-ї школи по вулиці С. Слісаренка і на 10-му мікрорайоні лівого берега по проспекту Перемоги.

Обидва об'єкти побудовані з нуля за дорученням міського голови Андрія Білоусова на територіях, які довгі роки були в занедбаному стані. Лівобережний спорткомплекс включає в себе два футбольних поля зі штучним покриттям, бігову легкоатлетичну доріжку, універсальні майданчики для занять баскетболом, волейболом і воркаутом. Є роздягальні, місця для глядачів, дитячі ігрові комплекси для сімейного відпочинку. На прохання жителів додатково будують два тенісних корти.

Спорткомплекс на базі 18-ї школи також оснащений футбольним полем зі штучним покриттям, волейбольними і баскетбольними майданчиками, роздягальнями, душовими, глядацькими трибунами на 500 місць, дитячими ігровими майданчиками.

Відкриття таких об'єктів - значуща подія для всіх городян і спортивної громадськості. Міський голова Андрій Білоусов привітав кам'янчан зі святом, а також зазначив, що продовжить активно розвивати спортивну інфраструктуру.

«Розвиток спорту - один із пріоритетних напрямів нашої роботи. Тільки в цьому році ми відкриваємо три таких багатофункціональних спорткомплекси - на Черемушках і на лівому березі, а також до кінця року відкриємо великий спорткомплекс по проспекту Конституції. Також до Дня міста ми відкрили цілий ряд реконструйованих і капітально відремонтованих об'єктів - лівобережний парк, нову амбулаторію в селищі Романкове, відділення в лікарнях, сквер на Соцмісті і т. ін. Паралельно в місті будується перша льодова арена і проектуються нові спортивні об'єкти, які ми будемо будувати в найближчі роки. Наша мета - створити такі умови, щоб у кожного жителя, незалежно від віку, була можливість займатися спортом і вести здоровий спосіб життя. Вітаю вас з Днем міста, бажаю завжди бути здоровими і щасливими», - сказав Андрій Білоусов.

20 вересня 2021