Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН! важливі питання щодо реєстрації (зняття з реєстрації) місця проживання фізичної особи

Створено: 2017-02-02 06:40:34Оновлено: 2017-02-02 06:43:45

  • Реєстрація місця проживання/перебування або зняття з реєстрації місця проживання особи здійснюється в день подання особою або її представником документів.
  • Відповідно до діючих Правил реєстрація місця проживання за заявою особи може бути здійснена одночасно зі зняттям з попереднього місця проживання, при цьому адміністративний збір сплачується один раз.
  • реєстрація дітей здійснюється за заявою батьків, поданою через Центр надання адміністративних послуг, а не відбувається «автоматично» при реєстрації новонародженої дитини в органі державної реєстрації актів цивільного стану.
  • Документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини за бажанням батьків чи одного з них можуть бути подані через орган державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини.
  • Зняття з реєстрації місця проживання померлої особи здійснюється на підставі заяви її представника, а не відбувається «автоматично», тому громадянам, які мають зареєстрованих у своєму житловому приміщенні померлих родичів, слід подати відповідну заяву через центр надання адміністративних послуг для зняття їх з реєстрації.

 

Заступник голови адміністрації Дніпровського району
Кам’янської міської ради, начальник відділу реєстрації
(зняття з реєстрації) місця проживання фізичної особи                                                            О.М.БАШТАНЕНКО