Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіт про роботу відділу запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами Кам’янської міської ради за 2 квартал 2017 року

Створено: 2017-02-02 13:44:46Оновлено: 2017-10-09 06:18:27

 

З В І Т

про роботу відділу запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами Кам’янської  міської ради за 2 квартал 2017 року

 

  1. 1.     Аналітична робота

У звітному періоді здійснювався аналіз виконання виконавчими органами міської ради та правоохоронними органами міста розпорядчих документів голови Дніпропетровської ОДА, міського голови, а також рішень міської ради та її виконавчого комітету.

За результатами проведеного аналізу підготовлено узагальнені інформації до облдержадміністрації на виконання:

-  розпорядження голови Дніпропетровської ОДА від 07.02.2012 № Р-50/0/3-12  «Про поліпшення діяльності служби дільничних інспекторів міліції у Дніпропетровській області»;

- рішення Дніпропетровської обласної ради від 25.03.2016 №30-3/VII «Про регіональну Програму забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Дніпропетровської області на період до 2020 року»;

- розпорядження голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 22.07.2014 №Р-422/0/3-14 «Про план заходів щодо запобігання на території Дніпропетровської області проявам тероризму»;

За напрямком роботи відділу підготовлені узагальнені інформації міському голові на виконання:

- рішення міської ради  від 30.03.2016 №132-06/VIІ «Про комплексну програму забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у м.Дніпродзержинську на 2016-2020 роки»;

-  розпорядження міського голови від 17.09.2014 №175-р (зі змінами) «Про проведення заходів щодо запобігання на території міста Дніпродзержинськ проявам тероризму»;

- рішення виконавчого комітету міської ради від 24.09.2008 №764 «Про заходи   щодо   забезпечення   безпеки  дорожнього руху  та попередження дорожньо-транспортного травматизму в м.Дніпродзержинську»;

У відділі на постійному контролі та виконанні знаходяться 25 документів облдержадміністрації, міської ради, виконкому міської ради.

За звітний період до обласної державної адміністрації на виконання вимог законодавчих та розпорядчих актів, рекомендацій, доручень надано 3 інформації.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» розглянуто 29 звернень громадян міста за напрямками діяльності відділу 4 інформаційних запити на інформацію, депутатське звернення депутата Кам’янської міської ради, опрацьовано витяг  з протоколу засідання постійної комісій міської ради. Скоординовано з правоохоронними органами міста визначення орієнтованих термінів виконання доручень виборців наданих депутатам Кам’янської міської ради VII скликання під час їх звітування за період 2015-2016 років.

 

  1. Методична робота

Проводилась методична та роз’яснювальна робота щодо забезпечення дотримання посадовими особами антикорупційного законодавства.

Проводилась методична та роз’яснювальна робота щодо заповнення посадовими особами виконавчих органів міської ради, депутатами міської ради та керівниками комунальних підприємств, установ, організацій міста декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік, проведено перевірку 791 факту своєчасності подачі декларацій.

Проведено перевірку фактів своєчасності подачі 22 декларацій звільнених осіб у 2017 році. За результатами перевірки своєчасності подачі декларацій звільненими особами до Національного агентства запобігання корупції направлено 3 повідомлення про несвоєчасне подання декларацій.

Надавалась методична та консультативна допомога громадському формуванню з охорони громадського порядку «Патріот 2015», «Оперативний загін «АЛАБАЙ», «За безпеку й правопорядок» щодо організації його діяльності  на території міста.

3. Організаційна робота

Забезпечено координацію діяльності виконавчих органів міської ради щодо сприяння правоохоронним органам міста з питання організації та забезпечення охорони громадського порядку під час проведення масових заходів різних напрямків (свят, мітингів, акцій протесту,  інших), у тому числі за участю працівників відділу. З цією метою до правоохоронних органів направлено 48 повідомлень. Завдяки вжитим заходам порушень громадської безпеки не допущено.

Здійснювалися заходи щодо виконання Указів Президента України від 12.01.2004 № 27/2004 «Про додаткові заходи щодо поліпшення діяльності служби дільничних інспекторів міліції», від 19.07.2005 №1119 «Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності», розпорядження голови Дніпропетровської ОДА від 07.02.2012 № Р-50/0/3-12  «Про поліпшення діяльності служби дільничних інспекторів міліції у Дніпропетровській області».

 

 Підготовлено рішення виконавчого комітету міської ради:

- від 26.04.2017 №108 «Про припинення діяльності громадського формування з охорони громадського порядку «За безпеку й правопорядок»;

- від 26.04.2017 №137 «Про погодження статуту громадського формування з охорони громадського порядку «Оперативний загін «Алабай»;

- від 27.06.2017 №189 «Про погодження статуту громадського формування з охорони громадського порядку «Патріот 2015».

Підготовлені розпорядження міського голови:

- від 03.04.2017 №135-р  «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 17.01.2017 №18-р»;

- від 06.04.2017 №146-р «Про врегулювання конфлікту інтересів у службі у справах дітей міської ради»;

- від 06.04.2017 №147-р  «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 14.03.2017 №101-р»;

- від 06.06.2010 №210-р «Про спеціальну телефонну «гарячу лінію» у Кам’янській міській раді»;

Взято участь у розроблені регламентуючих документів використання у приміщенні міської ради системи відео спостереження.

Підготовлені фінансові розрахунки функціювання у місті комунального підприємства «Муніципальнаварта».

З метою недопущення порушень чинного законодавства, впорядкування роботи виконавчих та дорадчих органів міської ради, забезпечення виконання покладених на відділ повноважень були підготовлені та надані керівництву 19 службових записок, у тому числі щодо антикорупційного законодавства – 3.

Ураховуючи розпорядження міського голови від 17.01.2017 №18-р «Про затвердження плану заходів щодо запобігання корупції на 2017 рік» відділом було перевірено 791 факт подання декларації посадовими особами органів місцевого самоврядування, депутатами міської ради та особами, які припинили діяльність пов’язану з виконанням функцій місцевого самоврядування.

Прийнято участь у робочих нарадах, засіданнях комісій з питань організації роботи виконавчих органів міської ради, службовому  розслідуванні.

Підготовлено 86 листів, інформацій, телефонограм за напрямком роботи відділу до  виконавчих органів міської ради та правоохоронних органів.

Взято участь у проведенні 1службового розслідування.

Посадовими особами відділу постійно проводиться робота щодо вивчення законодавства України та нормативно-правових документів, які регламентують роботу відділу взаємодії з правоохоронними органами  та запобігання корупції міської ради.

Взято участь у засіданні Заводського районного суду у справі за позовом Олянюка Олександра Сафроновича до міського голови – Білоусова Андрія Леонідовича  про визнання протиправною відповіді від 16.05.2017 р №12 вих-10/715 та зобов’язання вчинити дії.

Забезпечено подачу заперечення на заяву про перегляд Ухвали Вищого адміністративного суду України від 15 серпня 2016 року та Постанови Дніпропетровського апеляційного суду від 26 липня 2016 року в справі за позовом народного депутату України Купрія В.М. та отримання ухвали Верховного Суду України з даної справи.

Забезпечено подачу заперечення на касаційну скаргу у справі за позовом Бойко С.Г. до Кам’янської міської ради, КП КМР «ГК «Зоря» про визнання недійними окремих умов контракту з керівником комунального підприємства, поновлення на роботі, визнання недійсним розпорядження міського голови про звільнення, стягнення сум за вимушений прогул та стягнення моральної шкоди та отримання ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ з даної справи.

Забезпечено подачу заперечення на апеляційну скаргу у справі за позовом Бойко С.Г. до Кам’янської міської ради, КП КМР «ГК «Зоря» на рішення Бабущкінсько районного суду м.Дніпропетровська від 20.01.2017 про стягнення недорахованої суми надбавок і премій, відшкодування моральної шкоди.

Взято участь у засіданні міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення при виконкомі Кам`янської міської ради з доповіддю про роботу близьких осіб.

Забезпечено звітування виконавчих органів, комунальних закладів, установ, підприємств по корупції.

З метою відпрацювання звернення гр. Кагал В.В. з питання порушення тиші та незаконного меблевого виробництва взято участь у  комісійному обстеженні під'їзду №1 будинку №54 по просп. Металургів у складі спеціалістів департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради, відділу запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами, відділу з питань забезпечення життєдіяльності адміністрації Дніпровського району Кам'янської міської ради, у супроводі співробітника Дніпровського відділу поліції Кам’янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області.

Взято участь в роботі комісії з питань звільнення території м. Кам’янського від самовільно встановлених тимчасових споруд, з проведенням фото фіксації надання 3 суб’єктам господарювання копій рішення виконавчого комітету міської ради від 24.05.2017 № 165 об’єкти яких, були самовільно встановлені та підлягають відокремленню від місця розташування.

З метою забезпечення належної трудової дисципліни, недопущення фактів порушення вимог правил етичної поведінки, запобігання та протидії корупції, постійно зверталась увага посадових осіб відділу на дотримання ними Правил внутрішнього трудового розпорядку у виконавчих органах міської ради, вимог антикорупційного законодавства.

 

Начальник відділу запобігання

корупції та взаємодії з правоохоронними

органами міської ради                                                                                     Т.К. ОСТРОВЕРХ