Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Нарада щодо участі мешканців в громадському проекті партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у місті Кам’янське

Створено: 2018-03-02 13:26:06Оновлено: 2018-03-03 06:57:30

01 березня 2018 року відбулася нарада, організована адміністрацією Дніпровського району Кам’янської міської ради, під головуванням Гаркуші Валерії Валеріївни, голови адміністрації Дніпровського району міської ради, за участю комітетів мікрорайонів.

На нараду було запрошено Гончаренко Людмилу Іванівну, начальника відділу публічних закупівель та інфраструктури департаменту економічного розвитку міської ради для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо участі мешканців у громадському проекті партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у місті Кам’янське.

Людмила Іванівна розповіла в доступній формі про правила проведення конкурсу, його етапи, детально зупинилася на заповненні необхідного пакету документів щодо участі в проекті, додала, що інформацію можна подивитися на офіційному сайті міської ради: розділ «Інформація громаді. Бюджет участі», акцентувала увагу, на що термін подання проектів з 12.03.2018 по 01.04.2018 включно.

Громадський проект зацікавив голів комітетів мікрорайонів та визвав активне обговорення і бажання донести інформацію до мешканців своїх мікрорайонів.

Також, порядок денний включав питання: «Організація підготовки проведення звітних конференцій комітетами мікрорайонів протягом березня місяця поточного року, згідно графіка» та «Поточні питання».