Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Житловий фонд Кам`янського обслуговує тільки КП «Добробут» - Костянтин Саусь

Після звільнення наприкінці грудня 2020 року директора КП КМР «Управляюча компанія з обслуговування житлового фонду» Тетяни Щебетової, аварійна і ліфтова служби, а також ряд інших організацій, підконтрольних братам бізнесменам з міста Дніпро, безпідставно припинили виконання своїх зобов'язань перед містом, незважаючи на чинні договори. З ряду причин КП «УКОЖФ» було ліквідовано. З січня 2021 року обслуговування житлового фонду Кам'янського здійснює комунальне підприємство «Добробут».

За час своєї роботи підприємство спільно з бригадами нової аварійної служби виконало близько 10 тисяч заявок жителів. Оперативно усуваються аварійні ситуації, складений план робіт на найближчий період.

Зокрема виконується ліквідація поривів централізованого теплопостачання, розморожування, ремонт та утеплення труб холодного водопостачання, розвоздушення стояків, прочищення стояків всередині квартир і каналізації в підвалах, виконуються аварійні ремонти з електропостачання квартир, ремонт зливової каналізації. Здійснюється заміна випусків центральної каналізації з підвалів, усунення аварійних ситуацій на шиферних покрівлях, утеплення підвалів, скління сходових маршів, налагоджена робота двірників на ділянках.

Крім того з міського бюджету на підтримку підприємства «Добробут» виділяється більше 30 мільйонів гривень. За ці кошти виконають заміну водопроводу і каналізації в 100 будинках, де це в першу чергу необхідно, ремонт системи теплопостачання в 120 будинках, буде встановлено 400 будинкових лічильників теплової енергії, 300 нових під'їзних козирків, 450 дверей на входи в під'їзди і в підвали будинків і багато іншого.

На даний момент КП «Добробут» стабільно працює і ефективно виконує всі зобов'язання з обслуговування житлового фонду міста.

«Шановні мешканці міста! Зараз деякі ЗМІ пишуть замовні статті про нібито відновлення роботи КП «УКОЖФ» і дві платіжки на оплату послуг. Прошу не вірити цим хибним заявами. Ми обіцяли в передвиборчій програмі навести порядок у сфері житлового фонду та обов'язково виконаємо обіцянку. Житловий фонд міста обслуговує тільки КП «Добробут». КП «УКОЖФ» працювати ніколи більше не буде», - сказав профільний заступник міського голови Костянтин Саусь.

02 березня 2021