Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському проходить семінар щодо впровадження бюджету участі

Сьогодні, 2 квітня у приміщенні Кам’янської міськради проходить вступний семінар «Громадський бюджет: запрошення до діалогу».

Захід відбувається у рамках проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках Ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Участь у семінарі взяли представники Фундації українсько-польської співпраці ПАУСІ, члени міської координаційної ради з питань впровадження громадського бюджету, представники громадських організацій, автори проектів бюджету участі тощо.

Учасників заходу привітав перший заступник міського голови Олександр Чернишов. Він зазначив, що на сьогодні термін подачі проектів добіг кінця, і всього зареєстровано 113 громадський ініціатив.

«Не кожне місто досягало такого результату як Кам’янське. У перший рік впровадження бюджету участі ви показуєте дуже високі результати», –зазначили експерти Фундації ПАУСІ.

Від імені міської влади Олександр Чернишов підписав Меморандум про співпрацю між Кам’янською міською радою та Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ. Після чого  розпочалась основна програма семінару: експерти ділились досвідом впровадження бюджету участі в інших містах, говорили про цілі, принципи та етапи впровадження  громадського бюджету.

3 квітня семінар продовжиться у Центральній бібліотеці імені Т.Г.Шевченка. До учасників приєднається Пшеміслав Гурскі – експерт Фундації ПАУСІ з міста Лодзь, Польща. Він розповість про досвід польського міста у впровадженні бюджету участі.

Початок заходу  – о 10-й годині, реєстрація – з 9.30.

02 квітня 2018