Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Конкурс малих грантів для громадських організацій 5 областей, які працюють над вирішенням проблем ВПО і приймаючих громад

Створено: 2018-05-02 08:54:19Оновлено: 2018-05-02 08:55:02

Благодійний фонд «Право на захист» оголошує конкурс малих грантів в межах проекту «Підвищення Спроможності Груп Внутрішньо Переміщених Осіб», що впроваджується за підтримки NationalEndowmentforDemocracy.

Мета конкурсу – підтримати партнерські ініціативи громадських та благодійних організацій, які працюють над вирішенням проблем внутрішньо переміщених осіб і приймаючих громад (в розрізі питань, що пов’язані з соціальною згуртованістю громади та вирішенням питань ВПО) у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Донецькій та Луганській областях (території, що підконтрольні українському уряду), та мають невеликий досвід впровадження проектів.

До конкурсу запрошуються благодійні та громадські організації (код неприбутковості 0036, 0032), які зареєстровані та працюють у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Донецькій і Луганській областях (Донеччина та Луганщина – територія, що підконтрольна українському уряду) над вирішенням проблем внутрішньо переміщених осіб та планують впровадити партнерський проект в межах своєї громади та регіону.

Підтримка партнерських проектів неурядових організацій, які спрямовані на:

-       здійснення громадського контролю та моніторингу діяльності місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в області дотримання прав ВПО;

-       захист та просування прав людини (в області роботи з ВПО);

-       громадянська освіта, адвокація та об’єднання громади для спільного вирішення проблем ВПО;

-       покращення адаптації ВПО в приймаючих громадах;

-       допомога (окрім благодійної або гуманітарної) внутрішньо переміщеним особам з Криму, Донецької та Луганської областей.

В даних напрямках можуть розглядатися проекти, що пропонують на місцевому рівні вирішення проблем ВПО с забезпеченням житла, допомога в доступі до соціальних виплат та соціального захисту, відновленні прав ВПО, порушених внаслідок конфлікту.

Діяльність, яка може бути підтримана в межах цього Кoнкурсу:

-       організація публічних заходів (громадські слухання, публічні обговорення, збори за місцем проживання, круглі столи, тренінги, конференції і т.п.);

-       публікація і розповсюдження інформаційних матеріалів, друкованих та електронних видань, брошур та інше, якщо це є частиною більшої діяльності та допоможе досягнути цілей проекту;

-       інформаційні кампанії, якщо вони є елементом ширшої діяльності;

-       моніторинг діяльності органів влади та органів місцевого самоврядування в області дотримання прав ВПО, виявлення проблемних моментів та випрацювання механізмів їх вирішення на місцевому рівні;

-       організація та проведення заходів для розширення партнерств (таабо створення коаліцій), якщо такі партнерства мають на меті захист та просування прав людини (в області роботи з ВПО).

Максимальна сума гранту не може перевищувати 60 тис.грн. Сума очікуваного гранту від благодійного фонду «Право на захист» повинна становити не більше 90% всіх необхідних витрат, передбачених бюджетом проекту. Решта 10% витрат організація-грантоотримувач повинна профінансувати за рахунок коштів, залучених з інших джерел, або з власного внеску організації. Власний внесок може бути представлений не фінансовими ресурсами, або внеском з інших джерел, в т.ч. і ресурсами партнерів проекту.

Проектні пропозиції приймаються до 15 травня 2018 року. Термін реалізації проекту: до 4 місяців, починаючи з 20 червня 2018 року.

Форму для подання проектної пропозиції та Положення з детальними умовами конкурсу можна знайти за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1R0x_3Mr-G31vUj-SDgpdvYj8WAa7yZKH.

Представники організації, які зацікавлені у подачі проектних пропозицій, можуть звертатися до менеджера конкурсу – Ткаченко Світлани за додатковою інформацією або з запитаннями з метою уточнення умов конкурсу, процедури подачі проектних пропозицій за електронною поштою: s.tkachenko@r2p.in.ua до 10 травня 2018 року. Усі питання та відповіді будуть оприлюднені на веб-сайті організації за посиланням: http://r2p.org.ua.