Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Роковини страшної трагедії: у Кам’янському вшанували жертв трамвайної аварії

2 липня біля пам’ятного знаку на проспекті Аношкіна вшанували память жертв трамвайної аварії 1996 року.

У заході взяли участь постраждалі в аварії, родини загиблих і потерпілих, заступник міського голови Тетяна Завгородня, керівництво виконавчих органів міськради, директор комунального підприємства «Транспорт» Іван Горбаренко.

Щирі слова скорботи та співчуття рідним загиблих від імені міського голови Андрія Білоусова висловила його заступник Тетяна Завгородня.

«24 роки тому сталася страшна аварія, яка завдала непоправної втрати родинам загиблих та покалічила багато людей. Події того дня стали чорною сторінкою в житті нашого міста і болем відкликаються в серцях багатьох містян. Нажаль, неможливо повернути загиблих, але міська влада робить усе можливе, щоб подібне більше ніколи не трапилось у нашому місті», - сказала Тетяна Завгородня.

Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку, а духовенство Кам’янської єпархії відслужило панахиду за усіма загиблими.

2 липня 1996 року біля 18 години трамвай рухався по вулиці Чапаєва, нині Гетьмана Дорошенка, в бік проспекту Аношкіна. На крутому спускові у трамвая відмовила система гальмування, вагон зійшов з рейок та на великій швидкості врізався в бетонну огорожу. На момент аварії одразу загинуло 29 чоловік. Ще 5 померло в лікарнях, 119 отримали поранення різного ступеню важкості.

На обліку в управліннях соціального захисту населення департаменту соціальної політики міської ради перебуває 8 членів сімей загиблих і померлих та 51 постраждалий у трамвайній аварії.

Постраждалі та члени сімей загиблих отримують пільги в межах програми соціального захисту населення, а також щорічну матеріальну допомогу за рахунок коштів міського бюджету.

02 липня 2020