Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Сьогодні свій 90-річний ювілей відзначає Єжевський Лев Рудольфович

Сьогодні, 2 вересня, свій 90-річний ювілей відзначає Почесний громадянин Кам’янського, заслужений тренер України та Республіки Казахстан, Почесний діяч спорту Республіки Казахстан Єжевський Лев Рудольфович.

За дорученням міського голови Андрія Білоусова ювіляра привітала його заступник Тетяна Завгородня, яка побажала Льву Рудольфовичу здоров’я, життєвої наснаги та довгих років життя.

Єжевський Лев Рудольфович народився 2 вересня 1930 року у м. Владивосток у родині робітників. Трудову діяльність розпочав у 1950 році помічником машиніста паровоза на Дніпровському металургійному заводі ім. Дзержинського. У 1961 році закінчив Київський державний інститут фізичної культури. Упродовж 1956–1972 рр. – тренер з греко-римської боротьби СК «Дзержинка». За період тренерської роботи підготував і виховав 80 спортсменів та 23 майстрів спорту, переможців міських, обласних, республіканських та всесоюзних змагань. Упродовж 1958 – 1960 рр. тренував Н. А. Назарбаєва, майбутнього Президента Республіки Казахстан.

Від 1972 року до виходу на пенсію у 1996 році працював керівником фізичного виховання ПТУ №22. Проводить велику роботу з розвитку і поглиблення дружніх зв’язків між Україною і Республікою Казахстан.

Рішенням виконавчого комітету Дніпродзержинської міської ради від 9 жовтня 2003 №575, за вагомий особистий внесок у зміцнення та збагачення міжнародних зв’язків у галузі фізичної культури та спорту, активну участь і значні здобутки в розвитку спорту найвищих досягнень, пропаганду і втілення здорового способу життя засобами фізичної культури та спорту, виховання підростаючого покоління присвоєне звання «Почесний громадянин м.Дніпродзержинськ».

02 вересня 2020