Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському відбувся фестиваль української пісні «Вінок України»

21 лютого, в Міжнародний день рідної мови, у Придніпровському державному металургійному коледжі відбувся фестиваль-конкурс української пісні «Вінок України».

Фестиваль «Вінок України» став для нашого міста традиційним, а на його проведення щороку з нетерпінням чекає талановита молодь Кам’янського.

Мета фестивалю – виявлення та розкриття талановитих виконавців у жанрі вокального мистецтва, збагачення духовного світу, естетичного розвитку та виховання творчої молоді, стимулювання творчого росту митців у системі формування сучасної української музичної культури, популяризації та підтримки української пісні.

Цього року до участі у конкурсі було подано 19 заявок від 9 вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста.

Оцінювали конкурсантів члени журі, до складу якого увійшли: Едуард Коряк – начальник управління молоді та спорту міської ради, Ірина Вовчек – заступник начальника відділу культури департаменту з гуманітарних питань міської ради, Євгенія Дерев’ягіна – викладач-методист вищої категорії з хорового диригування, Мадлена Рехвіашвілі – викладач по класу бандури дитячої музичної школи №5, Владислава Калениченко – голова Молодіжної ради Кам’янського.

За рішенням суддів перемогу здобули:

І місце - Нельга Анна, учениця Кам’янського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів.

ІІ місце - Муштей Кирило, студент коледжу фізичного виховання.

3 місце ‑ Касєнов Михайло, студент Кам’янського державного енергетичного технікуму.

21 лютого 2020