Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському пройшла чергова сесія міської ради

21 квітня відбулась 16-та чергова сесія міської ради. До порядку денного увійшли 27 основних та 15 додаткових питань, у тому числі, депутатські запити.

На початку засідання депутати виключили з черги денної проекти рішень про надання комунальному підприємству «Містшляхсервіс» дозволу на продаж  демонтованих  пам’ятників Ф.Е.Дзержинському та В.І. Леніну та про внесення змін до Програми розвитку Центрального парку культури і відпочинку.

Далі було розглянуто блок земельних питань, у тому числі, прийняте  рішення про набуття (припинення) прав на землю під тимчасовими спорудами. Депутати підтримали внесення змін до програм розвитку житлового господарства на 2016-2020 роки та соціального захисту населення міста на 2012-2017 роки. Було прийнято рішення про реорганізацію департаменту охорони здоров`я та соціальної політики міської ради. З 1 червня департамент буде розділено на два окремі управління.

Депутати підтримали рішення про модернізацію роботи Центру надання адміністративних послуг. Також  міська рада ухвалила проект щодо обліку об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг на території Кам`янського.

Внесено зміни до програми розвитку міськелектротранспорту, програми розвитку цивільного захисту та забезпечення пожежної безпеки, затверджено Порядок надання транспортного засобу дитячим будинкам сімейного типу.

Блок основних питань завершився підтриманням депутатів міськради звернення до Президента та Прем’єр-міністра України, Верховної Ради України щодо недопущення скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення.

Серед додаткових питань два стосувались міського бюджету: затвердження звіту про його виконання у 2016 році та внесення змін до поточного. Також було ухвалено інвестиційну програму комунального підприємства «Тепломережі», внесення змін до програми імунопрофілактики та програми підтримки демобілізованих учасників АТО. Депутати підтримали зміни до Екологічної програми міста, що стосуються виділення коштів на ліквідацію наслідків стихії. Згідно з цим рішенням, на усунення наслідків сніжної бурі передбачено 400 тис. грн. Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва виділяють 200 тис. грн.,  департаменту охорони здоров’я та соціальної політики та  департаменту з гуманітарних питань міської ради – по 100 тис. грн.

Крім цього, на засіданні сесії депутати затвердили нового заступника міського голови – Олександра Шпаляренка, та розформували постійну комісію з питань регуляторної та антикорупційної політики, споживчого ринку, розвитку підприємництва та контролю за тендерними процедурами. Її повноваження розподілені між іншими депутатськими комісіями.

На засіданні сесії було підтримано два депутатських запити. Один з них –депутата Віталія Чернявського стосувався скасування рішення НКРЕКП з встановлення абонентської плати за газопостачання. Інший – депутата Михайла Підгурського – щодо вирішення питання незаконної торгівлі на міні-ринку, розташованого на «БАМі». Запит депутата Ігоря Лісничого щодо виділення коштів на придбання квартир мешканцям аварійного будинку про проспекту Свободи,67 не підтримали.

21 квітня 2017