Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському усувають наслідки квітневого снігопаду

20 квітня міський голова Кам'янського Андрій Білоусов провів чергову нараду з питань оперативного усунення наслідків негоди. Мета робочої зустрічі – координація дій усіх служб для того, щоб максимально швидко відновити постачання електроенергії до будинків городян, налагодити роботу транспорту, очистити вулиці і двори від повалених дерев і гілок.

У ході наради керівники комунальних підприємств і підрядних організацій доповіли міському голові про поточну ситуацію і про виконану роботу.

Міський голова зазначив, що в ніч з 20 на 21 квітня за прогнозами синоптиків знову піде сніг, тому вся снігоприбиральна техніка повинна бути виведена на нічне чергування і в разі потреби негайно приступити до розчищення доріг.

Найбільший обсяг робіт належить виконати енергетикам. На даний момент ДТЕК Днепрообленерго продовжує поступово підключати місто до електропостачання. В першу чергу підключалися лікарні та дитячі садки. Тепер основний акцент зроблено на відновлення електроенергії в багатоповерхових і приватних будинках. У роботах задіяно близько 20 бригад фахівців і вся підйомна техніка. Електрики працюють цілодобово. Над відновленням освітлення в посиленому режимі працюють також електрики ТОВ «Горсвет».

Що стосується транспорту, то станом на сьогоднішній день на лінії вийшли всі трамваї, крім маршруту №3, який постраждав від розгулу стихії найбільше. Фахівці обіцяють відновити рух «трійки» протягом п`ятниці. Громадський транспорт працює згідно з розкладом. Також складено спеціальні графіки руху маршруток на поминальні дні.

Для оперативного прибирання Кам`янського від повалених дерев, міський голова доручив розбити територію міста на умовні сектори і розподілити між підприємствами відповідальність за прибирання дворів, вулиць, скверів і зелених зон. А також поставив завдання завершити прибирання і вивезення гілок до кінця поточного місяця.

«З огляду на величезну кількість повалених від шквального вітру дерев, наше місто постраждало від стихії в два рази більше, ніж, наприклад, Дніпро. Вітер повалив більше восьми тисяч дерев, десятки будинків залишилися без електропостачання. Ситуація не проста, але контрольована. Є графік роботи наших комунальних служб. Люди вже другий день працюють цілодобово. Ми робимо все можливе, щоб якомога швидше ліквідувати всі наслідки аномальної зміни погоди», – сказав міський голова Андрій Білоусов.

21 квітня 2017