Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Леся Степовичка у Кам’янському

19 квітня, незважаючи на суворі погодні умови, у Кам’янському в музеї історії міста відбулася зустріч з відомою українською письменницею, перекладачкою, культурною та громадською діячкою з Дніпра Лесею Степовичкою.

Під час зустрічі авторка презентувала солідний творчий доробок – 2-томник  прози під загадковою назвою «Німці в городі», який писався кілька років,  і збірку поезій «Осінні люди». 

Послухати  Лесю Степовичку прийшли відомі художники – Гарнік Хачатрян, Олександр Чегорка, Сергій  Бабіч, поет Анатолій Вінник, активний громадський діяч Віктор Кравченко, а також викладачі, поети-аматори і просто ті, кому не байдужа література. На зустрічі, окрім кам’янчан, були присутні друзі пані Лесі – відомий скульптор зі Львова, лауреат премії ім. Тараса Шевченка Ярослав Мотика, скульптури якого стали окрасою вечору, музикант Дніпровського будинку органної музики Лео Келлер, колекціонер Юрій Кулик, а також заслужений артист України Віктор Гунькін.

Відкрила захід директор музею Наталія Буланова, подякувавши пані Лесі за приїзд та наголосивши на тому, що для  справжнього мистецтва погода не є завадою.

У невимушеній атмосфері письменниця розповіла про історію створення  своїх книжок, про джерела  натхнення, і, звичайно, прочитала окремі поезії та уривки з прозових творів.

Зустріч з пані Лесею та її творчістю залишила по собі приємні враження, а також бажання читати і знати українську літературу.

21 квітня 2017