Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Театральне свято у Кам’янському

17 травня у Кам’янському відбулося урочисте відкриття XI Міжнародного театрального фестивалю «Класика сьогодні». Протягом тижня артисти театрів з семи країн світу – Туреччини, Польщі, Грузії, Литви, Азербайджану, США та України гратимуть вистави на сцені Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки.

У рамках відкриття фестивалю відбулася яскрава карнавальна хода центральними вулицями міста від майдану Петра Калнишевського до будівлі театру.

Щоразу «Класика сьогодні» дарує справжнє свято творчості акторам і поціновувачам театрального мистецтва.

Директор театру та організатор фестивалю Маргарита Кудіна подякувала за допомогу обласній державній адміністрації і управлінню культури, спілці театральних діячів, спонсорам і глядачам, а також висловила величезну подяку за підтримку Кам’янській міській раді, а саме міському голові Андрію Білоусову, який очолив організаційний комітет фестивалю.

За дорученням міського голови урочисту церемонію відкриття фестивалю провів його заступник Костянтин Саусь.

«Я пишаюся тим, що історія цього фестивалю зародилася в нашому місті, а масштаб його проведення вийшов на міжнародний рівень. Спасибі акторам, цінителям мистецтва і всім глядачам за успішний розвиток нашого театру», – сказав Костянтин Саусь.

Перший день фестивалю ознаменувався показом двогодинного мюзиклу Михайла Старицького «Циганка Аза» Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.Л. Кропивницького.

У день завершення театрального свята – 24 травня о 20:45 на площі біля театру пройде масштабний концерт з нагородженням переможців та феєрверком.

21 травня 2019