Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському після капітального ремонту відкрили інфекційне відділення 7-ї лікарні

У Кам’янському за кошти міського бюджету виконали капітальний ремонт інфекційного відділення 7-ї міської лікарні.

21 травня роботи приймали Кам’янський міський голова Андрій Білоусов і директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Валерій Сердюк.

Здано в експлуатацію двоповерховий корпус на 30 палат-боксів, де зможуть розміститися 60 пацієнтів. У відділенні відремонтували все: замінили комунікації та електропроводку, оновили покрівлю, встановили нову сантехніку та меблі, пластикові вікна і двері. У кожному боксі є окремий санвузол з водонагрівачем і спеціальні вікна для передачі їжі та речей. У боксах на першому поверсі обладнані окремі виходи, щоб пацієнт надходив відразу в палату, минаючи приймальний пункт та не контактуючи з персоналом.

«7-а міська лікарня визначена як опорна для лікування хворих з коронавірусом. Ми прийняли рішення виконати капітальний ремонт в інфекційному відділенні. 30 боксів повністю відремонтовані і укомплектовані усім необхідним. На щастя, на сьогоднішній день на території 7-ї лікарні немає жодної людини з вірусом. Загалом у Кам’янському коронавірусом було інфіковано 36 осіб. З них: 10 - лікуються вдома під наглядом сімейних лікарів і 26 осіб - одужали. Незважаючи на це, наша задача - забезпечити людям комфортні умови для лікування», - сказав Андрій Білоусов.

Генеральний директор лікарні № 7 Володимир Дьяченко подякував міському голові за ремонт і допомогу в забезпеченні лікарні новим медичним обладнанням, ліками та всіма необхідними засобами захисту.

Після епідемії COVID-19 у відділенні будуть лікуватися пацієнти з іншими інфекційними захворюваннями.

«Госпітальна база Кам’янського - одна з кращих в області. Той факт, що в місті зараз практично не реєструються нові випадки коронавірусу, свідчить про ефективну роботу влади та професіоналізм медиків», - сказав Валерій Сердюк.

22 травня 2020