Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

В адміністрації Дніпровського району міської ради відбувся семінар-тренінг «Юридичні аспекти функціонування ОСББ»

Створено: 2017-06-21 08:13:34Оновлено: 2017-06-21 08:14:27

20 червня 2017 року адміністрацією Дніпровського району Кам’янської міської ради було вдруге організовано розширений семінар-тренінг на тему: «Юридичні аспекти функціонування ОСББ» відповідно проекту Міжнародної фінансової корпорації «Енергоефективність у житловому секторі України» за участю голів ОСББ, ЖБК, комітетів мікрорайонів.

Відкрив семінар-тренінг заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, голова адміністрації Дніпровського району Саусь Олександр Васильович, який привітав усіх запрошених та повідомив порядок проведення і мету даного заходу.

На семінар було запрошено правового консультанта Андрія Бурого та експерта Наталію Арінічеву, представників проекту Міжнародної фінансової корпорації «Енергоефективність у житловому секторі України», які детально розповіли про юридичні аспекти функціонування ОСББ та практичну сторону розрахунку фінансової ефективності від участі у державній програмі з енергоефективності, надали відповіді на запитання.

Семінар був корисний всім запрошеним, ще й тим, що в залі зібралися практики: голови ОСББ, ЖБК Дніпровського, Заводського, Південного районів міста та жителі, які планують створити ОСББ в своєму будинку. Всі бажаючі змогли поспілкуватися та поділитися напрацьованим досвідом у перерві на каву.

Семінар-тренінг пройшов у теплій атмосфері, всіх учасників зацікавила тема: «Теплі кредити».

Адміністрація Дніпровського району і надалі буде працювати з представниками проекту Міжнародної фінансової корпорації «Енергоефективність у житловому секторі України».