Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янські силачі змагалися на чемпіонаті міста

У Кам’янському у спортивному клубі «POWER» пройшов чемпіонат міста з пауерліфтингу за однією з базових дисциплін – класичний жим штанги лежачи. У чемпіонаті брали участь понад 70 атлетів з семи спортивних клубів, спортсмени ДЮСШ №2, комунального закладу «Інваспорт» та інші спортсмени області. Організатором змагань виступила міська федерація пауерліфтингу.

Змагання проводилися в два етапи. За традицією силових видів спорту першими на поміст виходили дівчата і жінки. За дві години естафету підхопили юнаки та чоловіки.

У ваговій категорії до 59 кг І місце виборов Євген Ярош, у категорії до 66 кг перемогу здобув Майстер спорту України Андрій Петров, а у ваговій категорії до 74 кг кращим став Вадим Гільснєров. Він же посів І місце у ваговій категорії до 83 кг, а Ігор Білокриничний у цій категорії виборов ІІІ місце.  

Велика кількість зайнятих перших місць у різних вікових та вагових категоріях стала запорукою колективного успіху пауерліфтерів із Кам’янського –  на рахунку вихованців Григорія Степанченка їх найбільше.

За друге місце господарів турніру, кубок був вручений одному з тренерів СК «POWER» Іллі Марей. Увійшли до призової трійки атлети з Вільногірська – команда «Авангард».

Даний турнір був етапом підготовки обласних спортсменів до чемпіонату України з жиму лежачи, який пройде з 26 по 30 червня у Львові.

Вітаємо призерів та їхніх тренерів і бажаємо нових перемог. 

21 червня 2019