Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Як відзначили Міжнародний Олімпійський день у Кам’янському

Щорічно 23 червня в усьому світі відзначається Міжнародний Олімпійський день. Мета свята – залучення до спорту людей, незалежно від рівня їхньої фізичної підготовки. Напередодні свята у Кам’янському на стадіоні «Надія» пройшов масштабний спортивно-масовий захід.

Організатором виступило управління молоді та спорту Кам’янської міської ради. Під час урочистого шикування спортивні команди міста вітав міський голова Андрій Білоусов.

«Ми пишаємося нашими спортсменами, які прославляють Кам’янське на весь світ. Бажаємо вам олімпійських успіхів та здоров’я. А ми, зі свого боку і надалі будемо робити все для розвитку різних спортивних напрямків у місті», – сказав Андрій Білоусов. З нагоди свята міський голова вручив кращим спортивним колективам пам’ятні медалі та подарунки – професійні м’ячі.

У межах програми Олімпійського дня спортсмени провели футбольний поєдинок чемпіонату міста, товариську зустріч з баскетболу та змагання з волейболу.

З яскравими показовими номерами виступили вихованці відділень художньої гімнастики та спортивної акробатики дитячо-юнацької спортивної школи №4. На дитячому майданчику з малюками грали аніматори, а всіх гостей пригощали морозивом.

21 червня 2019