Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Реконструкцію басейну школи № 44 планують завершити до кінця осені

21 вересня під час робочої поїздки до Кам’янського заступник начальника управління капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Макаров проконтролював хід робіт із реконструкції басейну середньої школи №44.

Як повідомив Дмитро Макаров, басейн був збудований у 1989 році, одночасно зі школою. Проте останніх 20 років басейн не працював, і його будівля та інженерні мережі прийшли в непридатний стан.

Загальна вартість реконструкції складає 10 млн. 300 тис. гривень. На даний момент виконано близько 80 відсотків запланованих робіт: відновлено покрівлю, змонтовано утеплені вентильовані фасади, укладено плитку. Реконструкцію басейну планують завершити через півтора-два місяці.

Директор школи Людмила Загородня нагадала, що депутатський корпус міста ініціював ремонт об’єкта в 2013 році, тоді було підготовлено проект та пройдено експертизу. У жовтні 2015 року розпочалися ремонтні роботи.

Передбачається, що басейн відвідуватимуть не лише учні школи №44. Тут проводитимуться заняття секцій з плавання, спортивні змагання і для інших шкіл лівобережжя. Також басейн зможуть відвідувати дорослі мешканці району.

«Із введенням басейну в експлуатацію Лівий берег отримає дуже необхідний об’єкт інфраструктури. Адже важко переоцінити важливість занять плаванням для дитини: це і профілактика викривлень хребта, і гарне тренування. Ми дуже вдячні владі нашого міста, небайдужій до спортивної сфери, дякуємо обласній владі за підтримку цих проектів», – сказала Людмила Загородня.

21 вересня 2016