Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До уваги виборців щодо перевірки персональних даних!

Створено: 2020-09-21 12:19:36Оновлено: 2020-09-21 12:22:26

До уваги виборців щодо перевірки персональних даних!

       5 вересня 2020 року в Україні стартував виборчий процес чергових та перших місцевих виборів. З метою виготовлення якісних списків виборців відділ ведення Державного реєстру виборців Південного району запрошує Вас перевірити: включення до Державного реєстру виборців або виключення з нього себе особисто або інших осіб; правильність своїх персональних даних та усіх осіб за своєю виборчою адресою; наявності або відсутності відміток про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно.
      Особливу увагу необхідно приділити інформації щодо померлих виборців. Якщо на минулих виборах було виявлено у списках виборців таких осіб, і Ви маєте підтверджуючі факт смерті документи, зверніться до відділу ведення Державного реєстру виборців Південного району, що розташований за адресою: м. Кам’янське, вул. Затишна, 3 (4-й поверх).
      Слід зауважити, що інформація про виборців, смерть яких зареєстровано на території інших держав, до органів ведення Реєстру надходить лише за ініціативою родичів та близьких, що мають відповідні документи. Жоден відділ державної реєстрації актів цивільного стану Міністерства юстиції України не надасть такої інформації.
      Окремо повідомляю, на офіційному Web-сайті ЦВК в розділі “Державний реєстр виборців” у закладці “Особистий кабінет виборця” (де можна здійснити перевірку на включення до реєстру) розроблено додаткові електронні сервіси, а саме:
- звернення щодо включення до реєстру;
- звернення про внесення змін до ідентифікаційних персональних даних;
- звернення щодо зміни виборчої адреси;
- звернення про внесення змін до відомостей про постійну нездатність пересуватись самостійно;
- звернення щодо неправильностей у Реєстрі стосовно іншої особи;
- запит щодо змісту персональних даних;
- запит щодо виборців за власною виборчою адресою.
      Для отримання більш детального опису кожного сервісу або екрану на вказаному сайті існує посилання "Допомога". Крім того доступна окрема Інструкція користувача з використання Сервісів Державного реєстру виборців.
      Не залишайте перевірку на останній день — звертайтеся зараз!
      Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (0569) 56-07-29, (0569) 56-07-28.

Начальник відділу ведення
Державного реєстру виборців
Південного району                                                       Віта КОВАЛЬОВА