Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Набір заявок в рамках проекту-конкурсу Polish-Ukrainian High-Tech Hub 2017

Створено: 2017-11-02 06:41:26Оновлено: 2017-11-02 06:42:42

Пропонуємо прийняти участь в рамках проекту-конкурсу Polish-Ukrainian High-Tech Hub 2017, ініціатором якого є Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві. Проект скеровано як до українських стартапів, винахідників i інноваторів, так і до польських інвесторів та інвестиційних фондів.

Це перша такого роду ініціатива, що є створенням поштовху для розширення польсько-української співпраці у сфері фінансування інновацій. 8 грудня 2017 року провідні польські інвестори та стартапи з України зустрінуться у Києві під час першої такого плану конференції, метою якої буде підбиття підсумків конкурсу.

Офіційно про реалізацію проекту було оголошено під час конференції «Підприємництво – Інноваційність – Регіональний розвиток», яка відбулася 18 вересня 2017 року у Києві в рамках проекту допомоги задля розвитку Міністерства розвитку Республіки Польща для України під назвою «Підвищення інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможності регіонів», який реалізується за кошти Польської допомоги задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Проект Polish-Ukrainian High-Tech Hub – це результат симбіозу двох типів очікувань: представники наукових кіл в Україні шукають фінансування для своїх проектів та шанс виходу на європейські ринки, з другого боку польський ринок VC шукає нові, перспективні інвестиційні цілі. Проект реалізується за підтримки програми Польська допомога з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

У рамках проекту кожен український стартап, інноватор, винахідник і автор інноваційного проекту може подати свій проект до конкурсного розгляду. Єдиною умовою на початковому етапі є заповнення заявки англійською мовою до 20 листопада 2017 року. Заявка розміщена на сайті: http://startuphub.pl/kyivtechhub17/.

Далі фонд Startup Hub Poland проаналізує надіслані проекти та обере 30 найкращих команд для представлення можливостей їх реалізації з точки зору бізнесу та технологічних рішень під час конференції, яка відбудеться 8 грудня 2017 р. Участь у конференції є безкоштовна.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням: http://www.polinst.kiev.ua/event1201.html.