Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському зменшено податок на житлову нерухомість площею до 85 квадратних метрів

2 листопада у Кам’янському пройшла чергова, 29-та сесія міської ради, під час якої депутати ухвалили рішення про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно.

Міський голова Андрій Білоусов вніс пропозицію щодо зменшення податку для фізичних осіб, площа житла яких становить до 85 квадратних метрів. Раніше мешканці платили податок у розмірі 1%, тепер їх нерухомість буде обкладатися нульовою ставкою. Для тих же, у кого площа житла більше 85 квадратних метрів, ставка не зміниться.

Також на початку засідання міський голова поінформував присутніх про ситуацію із теплопостачанням. Зокрема, він зазначив, що найближчим часом центральне опалення увімкнуть у будинках лівобережжя та інших районах, які опалюються від котелень комунального підприємства «Тепломережі». За словами Андрія Білоусова, є надія на включення ТЕЦ АТ «ДніпроАзот», яка опалюватиме житловий сектор, з наступного тижня.  Всі бюджетні установи Соцміста і БАМу  цього року будуть опалюватися від пелетних котелень. Що стосується роботи Дніпровської ТЕЦ, то за вимогою НАК «Нафтогаз України», підприємство потрібно вивести з банкрутства та відкоригувати раніше ухвалене рішення сесії «Про забезпечення надання гарантій (поруки) ПАТ «Національна акціонерна компанія Нафтогаз України».  Депутати підтримали відповідну пропозицію міського голови, скасувавши дане рішення, і натомість, затвердивши нове зі змінами.

Далі, згідно з порядком денним, депутати перейшли до розгляду блоку земельних питань. Підтримали рішення про набуття та припинення прав на землю, про передачу громадянам земельних ділянок у власність та на умовах оренди; надали згоду на початок процедури банкрутства комунального підприємства «Дніпродзержинський спецкомбінат», оскільки воно вже давно не веде ніякої діяльності.

На сесії були внесені зміни до міського бюджету і програми соціально-економічного та культурного розвитку, програм соціального захисту населення, розвитку житлового господарства, міської програми «Здоров’я населення міста Кам’янське»; затверджено Комплексну програму сприяння розвитку підприємництва, програми розвитку комунального підприємства «Екосервіс» та сфери надання адмінпослуг. Також депутати ухвалили низку кадрових питань і затвердили Кодекс етики для Кам’янського міського голови та депутатів міської ради.

 

02 листопада 2018