Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

В адміністрації Заводського району вітали з Днем працівника соціальної сфери

Створено: 2018-11-02 13:05:57Оновлено: 2018-11-02 13:19:21

У першу неділю листопада відзначають своє професійне свято працівники соціальної сфери. Їх праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Вони піклуються про людей, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації.

День працівника соціальної сфери – це свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, творить добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням серця і покликом душі.

З нагоди професійного свята в адміністрації Заводського району міської ради керівники Заводського району вітали працівників управління соціального захисту населення, який очолює Люта Вікторія Миколаївна, та служби у справах дітей, яку очолює Чернова Любов Іванівна.

Звертаючись до працівників управління та служби, голова адміністрації Юрій Анатолійович Лисяк зазначив, що День працівника соціальної сфери – свято людей з великим серцем. Вони щоденно піклуються про ветеранів війни і праці, про літніх людей, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, сім'ї внутрішніх переселенців та учасників антитерористичної операції, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім’ї. Усім допомагають долати життєві труднощі.

Професіоналізм, відповідальність, витримка, працездатність, любов до своєї справи, доброзичливість – це відмінні риси всіх без винятку присутніх фахівців. Колективи виконують усі поставлені перед ними завдання з відмінною якістю.

Від імені міського голови Андрія Леонідовича Білоусова голова адміністрації Заводського району Юрій Анатолійович Лисяк вручив міські нагороди кращим працівникам служби та управління за наполегливу плідну працю, професіоналізм та відповідальне ставлення до дорученої справи.

Відзнаки міського голови були вручені Шовкань Ю.А., Гончаренко Н.М., Давидовій І.В. Подяки міського голови отримали Гладищук О.М., Віноградова Ю.А. Почесними грамотами виконавчого комітету міської ради відзначено Кільчинську Ю.М., Баудіну Г.П., Єрмакову О.Ю., Ковальчук О.А., Здорову М.М., Корнійчук А.В.

Голова адміністрації подякував колегам за бажання і спроможність бути корисними людям, побажав їм та їх родинам миру, міцного здоров’я, злагоди і достатку.