Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Щеплення від грипу та небезпеки зимової рибалки у Кам’янському: ці та інші питання обговорили на засіданні комісії ТЕБ та НС

Днями у приміщенні Кам’янської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації, на якому обговорили актуальні для міста питання.

Почали засідання з інформації про епідемічну ситуацію з грипу на території міста. Як зазначив завідувач відділу відокремленого структурного підрозділу «Кам’янський міський відділ лабораторних досліджень Державної установи «Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України» Олександр Радченко, сьогодні показники захворювання на грип у місті нижче епідемічного порогу. Але медики закликають кам’янчан подбати про здоров’я заздалегідь й не нехтувати доступними засобами упередження хвороби. Начальник управління охорони здоров’я міської ради Юлія Манаєнкова зазначила: вона на власному досвіді переконалася в ефективності щеплення від грипу – вакцина полегшує течію хвороби й запобігає виникненню ускладнень. Керівникам підприємств міста наголосили на необхідності проведення обов’язкової вакцинації працівників. Особливо тих, чия діяльність передбачає спілкування з великою кількістю громадян й значно підвищує ризик захворювання.

Наступним питанням, що обговорювали члени комісії, стали заходи з попередження гибелі людей на водних об’єктах міста в осінньо-зимовий період. Як повідомив начальник Кам’янського міського управління головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Дніпропетровській області Володимир Ярема, протягом останніх років ситуація з нещасними випадками на воді у місті погіршилась. Люди нехтують безпекою під час переходу через замерзлі водоймища, зимової рибалки та розваг у небезпечних місцях. Володимир Ярема підкреслив: щоб запобігти нещасним випадкам цієї зими, необхідно регулярно інформувати населення щодо обов’язкових правил безпеки на водних об’єктах та надання першої медичної допомоги постраждалим. Рятувальники готові проводити регулярні профілактичні заходи, обстеження берегової лінії та роботу з населенням.

Крім цього, на засіданні розглянули й питання щодо інвентаризації майна у міській лікарні швидкої медичної допомоги та лікарні №7, а також питання стану забезпечення оповіщення та інформування населення про загрозу й виникнення надзвичайних ситуацій.  

02 грудня 2019