Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Стали відомі переможці ХХ Спартакіади «Здоров`я» серед підприємств Кам’янського

У Кам’янському пройшли фінальні матчі ХХ Спартакіади «Здоров’я» серед виробничих підприємств міста з останнього виду змагань – доміно та стали відомі переможці за підсумками Спартакіади.

У завершальному виді змагань з доміно за чемпіонство боролися 6 підприємств. «Южкокс» і «ДХЗ» набрали однакову кількість очок, але за підсумками особистої зустрічі перемога – у «Южкокса». На другому місці «ДХЗ», третє посіла команда «ДКХЗ», четверте – «ДніпроАзот», п’яте – «ДМК», шосте – «ЗІП».

«Це перша міська Спартакіада, на якій учасникам вручають нагороди одразу по закінченню змагань із кожного виду спорту. Із власного досвіду знаю, що набагато приємніше отримати відзнаку безпосередньо після підрахунку результатів – для спортсменів це дуже пам’ятно», – зазначив начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк.

Що ж стосується підсумків загальнокомандного заліку, то абсолютними переможцями ХХ Спартакіади «Здоров’я» з 7 видів спорту стала команда «ДМК», яка набрала 176 очок. Едуард Коряк наголосив – вже 10 років поспіль спортсмени металургійного комбінату на міський спартакіаді завойовують перше місце, надихаючись традиціями та гарною підготовкою. Цьогоріч команда ДМК найкраще показала себе в ігрових видах спорту, здобувши 3 перших місця – у міні-футболі, волейболі та баскетболі.

Друге місце на Спартакіаді посіли спортсмени «ДніпроАзот» – у них 166 очок і два «золота» на змаганнях із настільного тенісу та шахів. На третьому місці команда «Южкокс» – 158 очок та два перші місця у змаганнях із шашок та доміно.

Загалом представити свої команди на змагання у кожному з видів спорту мали можливість 5 із 8 підприємств. Інші брали участь у спартакіаді вибірково, але тим не менш, зуміли вибороти гарні результати.

Так,  четверте місце зі 146 очками зайняла команда «ДХЗ», у «ДКХЗ» – п’яте і 108 очок, «ЗІП» – шосте, 86 очок, «Міськводоканал» – сьоме, 62 очка і замикає перелік учасників команда «Стальзаводу» – 24 очка, восьме місце.

«Спартакіада «Здоров’я» тривала у Кам’янському більше 2 місяців. Боротьба між командами була дійсно напружена, кожне підприємство показувало себе у певному виді спорту, було дуже багато цікавих фінальних ігор. Цьогоріч як ніколи багато вболівальників підтримувало колег, кам’янчани приходили на змагання сім’ями. Це дуже тішить – адже така цікавість до спорту доводить, що ми йдемо вірним шляхом, пропагуючи фізичну культуру та здоровий спосіб життя», – сказав начальник управління молоді та спорту міської ради.

Організатори Спартакіади висловили подяку керівникам підприємств, профспілковим організаціям та відповідальним за фізкультуру та спорт на підприємствах за підтримку спорту у своїх колективах.

Фінальна церемонія нагородження спортивних команд колективів відбудеться 13 грудня о 16:00 у Придніпровському державному металургійному коледжі.

Вітаємо переможців та учасників Спартакіади і бажаємо подальших успіхів у спортивних змаганнях!

ХХ Спартакіада «Здоров’я» серед трудових колективів Кам’янського проходила за підтримки міського голови Андрія Білоусова. Організаторами виступали управління молоді та спорту міської ради та Кам’янське фізкультурно-спортивне товариство «Україна».

 

 

02 грудня 2019