Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Молодіжна рада Кам’янського приєдналася до обласного форуму

Днями у Дніпропетровській обласній раді вперше відбувся Обласний форум Молодіжних рад. У ньому брали участь представники рад з 13 ОТГ та міст області. Кам’янське представляла голова Молодіжної ради міста Владислава Калениченко.

Головна мета форуму – надати можливість молоді бути почутою та мати можливість реалізовувати свої проекти та ідеї. Задля цього, в першу чергу, було розглянуто питання об’єднання і консолідації.

«Сьогодні в області існує багато місцевих молодіжних рад, які готові працювати на розвиток регіону, але вони не мають шляхів взаємодії ані між собою, ані з органами влади. Нашим завданням є налагодження цієї співпраці, створення цілісної мережі між усіма радами Дніпропетровщини», – зазначив засновник громадської організації «Команда Дніпра», координатор проекту «Європейське покоління», Владислав Малько.

За результатами форуму було вирішено наступне:

- публічно оголосити про намір об’єднатись;

- оголосити про створення Коаліції молодіжних рад Дніпропетровської області;

- сформувати з числа учасників Форуму ініціативну групу для створення Коаліції молодіжних рад Дніпропетровської області;

- створити публічну онлайн-форму для реєстрації молодіжних рад із Дніпропетровської області;

- залучити до співпраці представників обласної влади.

Усі учасники форуму підтримали головну концепцію існування та плідної роботи молодіжних рад – залучення активної молоді в громадське та політичне життя Дніпропетровщини, щоб молодь була вмотивованою залишатись жити та працювати в області.

02 грудня 2019