Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Фінансова підтримка мікропроектів від Посольства Німеччини

Створено: 2018-01-22 06:20:54Оновлено: 2018-01-22 06:21:48

Посольство Федеративної Республіки Німеччина пропонує прийняти участь у конкурсі та надає фінансову підтримку для реалізації мікропроектів, спрямованих на покращення основних потреб бідних та найбідніших верств населення, які мають довгострокову дієвість. Максимальна сума грантового сприяння становить 8 000 євро.

Мікропроекти – це заходи/проекти з коротким терміном реалізації (проект повинен бути реалізований до 15.10.2018), спрямовані на поліпшення базових потреб бідних і вразливих верств населення та на забезпечення довгострокового ефекту від проекту.

Заявки можуть подавати організації/установи/спілки/неурядові організації до Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина виключно поштою на адресу до 23 лютого 2018 року:

Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина;

проспект Дмитра Яворницького, 1, офіс 301;

49005 м. Дніпро.

Тел. +38 (056) 756-89-60 (комутатор).

Факс: +38 (056) 756-89-66.

E-Mail: info@donezk.diplo.de.

Посольство підтримує організації/установи/спілки/неурядові організації у здійсненні їхніх проектів шляхом надання часткового фінансування, за умови, що заявник не може самостійно реалізувати свій проект. Це означає у будь-якому випадку обов’язкову наявність власного внеску заявника (також і нефінансового, наприклад, у формі виконання робіт власними силами, надання транспортних послуг чи приміщень, технічного нагляду або сервісних послуг). Можливе часткове фінансування третіми сторонами (приватними донорами, громадами, місцевими підприємцями).

Умовами проекту не визначається мінімальна обов’язкова частка фінансового внеску заявника або третьої сторони.

Умови участі у конкурсі:

-       закупівлі, які мають бути здійснені у рамках проекту, відбуваються виключно в Україні;

-       за можливості, слід зібрати не менше трьох незалежних комерційних пропозицій/кошторисів від місцевих постачальників товарів чи послуг і подати їх у задокументованому вигляді (на вимогу);

-       проект не повинен призводити до повторних зобов’язань Посольства;

-       одна організація/об’єднання/установа може подати лише одну заявку;

-       ініціатор/виконавець проекту повинен бути в змозі самостійно нести поточні витрати (оплата персоналу, електроенергії, газу, опалення, витратних матеріалів тощо) або заробляти кошти на їхнє покриття за рахунок проекту.

Заявний формуляр можна знайти на інтернет-сторінці Посольства за адресою:http://www.kiew.diplo.de/contentblob/5195112/Daten/8074012/Antrag_Kleinstprojekte.docx. Прохання заповнити повністю формуляр зручною для вас мовою, при цьому долучений короткий опис проекту (пункт 5а) необхідно скласти лише німецькою чи англійською мовою (макс. 500 знаків), після чого формуляр має бути підписаний двома відповідальними особами організації-заявника. Заявка і долучений до неї план фінансування (див. зразок в кінці формуляра) мають бути зрозумілі та переконливі.

Детальну інформацію щодо умов конкурсу можна завантажити на сайті Посольства Федеративної Республіки Німеччина: http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/04/Entwicklungspol__Zusammenarbeit/Kleinstprojekte__2017/Kleinstprojekte__2018.html.