Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському вживають запобіжних заходів проти кору

Епідемічна ситуація з кору у місті неблагополучна. Про це йшлося на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом першого заступника міського голови Олександра Чернишова.

Як повідомила начальник управління охорони здоров’я міської ради Юлія Манаєнкова,  більше 300 дітей у дитсадках та більше 1000 у школах не мають необхідних щеплень проти кору. І хоча з початку року у місті не було зареєстровано випадків захворювання, значна кількість невакцинованих дітей може знизити так званий колективний імунітет і створити можливість розвитку епідемії. З метою запобігання розповсюдження хвороби комісія рекомендує з 22 по 28 січня обмежити відвідування дошкільних та загальноосвітніх закладів дітьми, які не мають жодного  щеплення або не щеплені в повному обсязі. З 29 січня таким дітям заборонено відвідування навчальних закладів.

Крім цього, рішенням комісії головним лікарям медустанов міста доручено забезпечити роботу щеплювальних кабінетів у вихідні дні: з 8.00 до 13.00. Інформацію щодо кількості вакцинованих дітей щоденно надавати до управління охорони здоров’я.

«Сьогодні у місті є достатня кількість вакцин проти кору. Це якісна, ефективна та безпечна вакцина бельгійського виробництва. Для захисту від кору дітям треба робити щеплення двічі: в 12 місяців та 6 років. Закликаю усіх батьків своєчасно вакцинувати дітей, щоб вберегти їх від такого небезпечного захворювання», – зазначила Юлія Манаєнкова.

Також на засіданні був затверджений план роботи комісії на 2018 рік.

22 січня 2018