Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До уваги суб’єктів декларування!

Відділ запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами міської ради нагадує про необхідність, суб’єктам декларування в розумінні Закону України «Про запобігання корупції», подачі до 01.04.2021 щорічної декларації особи уповноваженої  на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік.

Незважаючи на те, що електронна декларація подається не перший рік, у суб’єктів декларування виникає багато запитань, щодо правильності заповнення декларацій.

У зв’язку з цим, 19.02.2021 в приміщенні міської ради  відбулася нарада з відповідальними особами за заходи запобігання корупції виконавчих органів міської ради та комунальних підприємств міста, з метою надання відповідей на найбільш поширені запитання та проблеми, які виникають при декларуванні.

В ході наради доведено інформацію про нові роз’яснення Національного агентства з питань запобігання корупції щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю (подання декларацій та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані) та надано відповіді на найбільш поширені запитання учасників наради.

22 лютого 2021