Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському відбулася презентація результатів соціологічного опитування

19.02.2021 відбулася презентація результатів соціологічного опитування, проведеного в семи містах України на замовлення програми міжнародної технічної допомоги «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні» (EUACI).

У презентації взяли участь міські голови та представники міських рад Житомира, Маріуполя, Нікополя, Червонограда, Чернівців, Рівного та Кам’янського. До презентації результатів з вітальними ремарками долучились Матті Маасікас, посол ЄС, голова Представництва в Україні.

Соціологічне опитування проводилось Київським міжнародним інститутом соціології наприкінці листопада 2020 року на замовлення EUACI в рамках одного з компонентів Програми – «Міста доброчесності».

Починаючи з 2017 року EUACI співпрацює з п’ятьма українськими містами: Житомир, Маріуполь, Нікополь, Чернівці та Червоноград. 

Кам’янське та Рівне були обрані в якості контрольної групи для цілей соціологічного дослідження, яке EUACI проводитиме щорічно до 2024 року.

З результатами опитування, проведеного у Кам’янському стосовно думки населення міста Кам’янського щодо деяких аспектів в доброчесності можна ознайомитись за посиланням 

 

22 лютого 2021