Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Програма Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program (FLTA) 2019-2020

Створено: 2018-03-22 13:12:01Оновлено: 2018-03-22 13:13:52

Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев'ять місяців.
У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці віком до 30 років, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати диплом магістра (щонайменше бакалавра) на час призначення стипендії (липень 2019 року).

FLTA Program - Програма для енергійних освітян-початківців, зрілих у судженнях, надійних, із належним рівнем професійності; спроможних успішно виконувати функції і викладача, й асистента; легко уживатися у студентську атмосферу з проживанням у гуртожитках включно, рівно ж як і гідно входити у коло викладачів та співробітників гостьової інституції.

Вимоги до кандидатів:

  • мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу (упродовж усіх етапів конкурсного відбору й до моменту прийняття та остаточного ухвалення рішення щодо участі у Програмі);
  • мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії - липень 2019 року;
  • вільно володіти англійською мовою;
  • закордонний паспорт, дійсний хоча б до 31 грудня 2020 року;
  • повернутись в Україну на 2 роки по завершенні терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

Програма розпочинається у серпні з обов'язкової тижневої ознайомчої сесії й триває 9 місяців; не передбачає отримання ступеня по її завершенні.

Коло обов'язків учасників Програми включає викладання та асистенцію у викладанні української мови - 20 годин на тиждень; студіювання у кожному семестрі мінімум двох дисциплін, одна з яких американістика; позауніверситетське спілкування із членами громади: організація й проведення культурно-освітніх подій, зустрічей, мовних клубів тощо.

Після першого семестру стипендіати з країн-учасниць Програми - близько 400 осіб - зустрінуться на об'єднавчій конференції, аби поділитись своїми напрацюваннями й обговорити успішні викладацькі практики.

Учасники Програми отримують:

  • щомісячну стипендію;
  • медичне страхування;
  • квиток в обидва боки.

Програма не надає ані візової, ані фінансової підтримки родичам стипендіатів. Документи приймають до 1 червня 2018 року. Детальна інформація - http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/20/FLTA.html