Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До уваги підприємців міста! Проєкт «Відкритий ринок» - соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств

Створено: 2020-04-22 13:35:28Оновлено: 2020-04-22 13:39:28

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

В Україні, як і в усьому світі, через епідемію коронавірусної інфекції дрібні фермери та сімейні фермерські господарства мають проблеми із збутом власної продукції. Але нині, коли через карантин зачинені усі ринки, невеликі фермерські господарства та сімейні кооперативи не мають можливості збувати власну продукцію, а значить – отримувати прибутки і платити податки.

15 квітня 2020 року стартував проєкт «Відкритий ринок» - соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств.

Проєкт «Відкритий ринок» покликаний допомогти їм знайти своїх покупців, які у свою чергу отримують можливість придбати якісні свіжі продукти.

На спеціальному інтерактивному сайті https://rynok.in.ua/ фермери з усієї України зможуть розмістити інформацію про власну продукцію, а споживачі легко її знайти. Проєкт некомерційний, тому користування платформою є безкоштовним. Платформа «Відкритий ринок» доступна за адресою: https://rynok.in.ua/

Ініціатори проєкту - громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у партнерстві з Асоціацією міст України.

Деталі за посиланням:

https://www.auc.org.ua/novyna/vidkrytyy-rynok-startuye-onlayn-proyekt-za-pidtrymky-amu

  

Директор департаменту                                                                                   М.Г.ГУРСЬКА