Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Футболісти Кам’янського змагалися за «Кубок Незалежності»

За підтримки міського голови Андрія Білоусова з нагоди Дня Незалежності України у Кам’янському пройшов турнір з пляжного футболу «Кубок Незалежності». Організаторам змагань виступали управління молоді та спорту міської ради, комунальний заклад «Спорт для всіх» та федерація футболу міста Кам’янське.  

 «Турнір із пляжного футболу – наша добра традиція. Ми проводимо його вже 7-й рік поспіль в районі лівобережного парку напередодні Дня Незалежності України. Молодь завжди охоче бере участь у таких турнірах. Гра на піску набагато відрізняється від гри на традиційному футбольному полі, створює непередбачувані ігрові моменти та особливу атмосферу, а результати матчів ніколи не можливо передбачити наперед», – зазначив начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк.

За підсумками змагань у фіналі зустрілися переможець цьогорічного «Кубка мера», команда «Металург» та студентська команда фізкультурного коледжу «Олімпія». У запеклій боротьбі з рахунком 3:1 перемогли металурги, здобувши два міські кубки за два дні. На другому місці за результатами турніру – команда «Олімпія», почесне третє місце посіла команда «Дніпровець».

«Управлінням молоді та спорту міської ради заплановано ще багато різних заходів з нагоди Дня незалежності, тож, впевнений, кам’янчани цікаво проведуть святкові дні», – сказав Едуард Коряк.

22 серпня 2019