Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

«Петриківська весна» у Музеї історії Кам’янського

22 серпня у Музеї історії Кам’янського відкривається персональна виставка заслуженого майстра народної творчості України, лауреата премії імені Данила Щербаківського, кавалера ордену княгині Ольги ІІІ ступеня Наталії Рибак «Петриківська весна».

Наталія Рибак у своїй творчості розвиває давні традиції петриківського розпису. На виставці представлені її самобутні картини з традиційного народного життя, яскраві фольклорні сюжети, неповторні петриківські мальовки з дивовижними квітами, птахами та звірами. Різноманітні композиції, яскраві контрастні поєднання притаманних класичній «петриківці» кольорів, ажурність і графічна чіткість малюнку вражають етнографічною достовірністю, невичерпною фантазією та віртуозною майстерністю.

Урочисте відкриття виставки відбудеться 22 серпня о 16:00 в Музеї історії міста Кам’янське за адресою: пр. Свободи, 39.

Запрошуємо всіх шанувальників мистецтва петриківського розпису!

Наталія Рибак – член Спілки художників України і Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Її роботи зберігаються в приватних колекціях США, Канади, Китаю, Японії, експонувалися на виставці в канадському місті Саскатун у 1993 році, на Всесвітній виставці «ЕКСПО-2005» в Японії. У 2000-році Наталія Рибак посіла друге місце на Міжнародному конкурсі народної творчості «Слов’янський базар» у Вітебську, у 2011-му і 2016-му брала участь у Днях української культури в Польщі. З 2015-го року майстриня щороку представляє Україну на міжнародному Ягелонському ярмарку в Любліні, з 2017-го – на Українському фестивалі в Ризі, з 2018-го – на VIIІ Національному фольклорному фестивалі в Болгарії. активна учасниця всеукраїнських виставок, фестивалів, симпозиумів, семінарів, майстер-класів, постійна учасниця історико-культурологічного фестивалю «Мамай – fest», «Різдвяного свята в музеї».

 

22 серпня 2019