Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ДЕНЬ МІСТА - ЦЕ СВЯТО КОЖНОГО З НАС! !!

Створено: 2016-09-11 21:00:00Оновлено: 2016-09-23 14:26:13

  День міста - це свято кожного з нас! І обличчя будь-якого міста – це, передусім, його жителі - щирі, працьовиті, високодуховні люди Адже, саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці місто живе.

Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього»,– говорить народна мудрість. І, це дійсно так, бо як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим. Як же все починалось?! Першим відомим поселенням людей на території сучасного Кам'янського є згадуваний ще у 1-ій половині ХVII століття про Романівський курган. Згодом тут з'явилось козацьке поселення Романкове. А перша письмова згадка про наше місто датована 1750 роком. У період Нової Січі (1734-1775) Кам`янське входило до складу Козацької паланки Війська Запорізького. Сьогодні наше місто це – місто обласного значення Дніпропетровської області. Історія міста продовжується, і сьогоднішній день, завтра буде історією. Тож, пишемо історію нашого славетного міста разом.

Отже, святкування Дня міста в Дніпровському районі розпочалося 9 вересня 2016 року на 1-му, 2-му, 4-му, 5-му, 9-му, 10-му, 11-му мікрорайонах лівобережжя за сприянням депутатів міської ради: Пучкіна Д.М., Торішньої Г.А., Павлюка С.М., Метеля О.О., Дроговоза А.А., Селищева В.М.  та органів самоорганізації населення.  Запрошено мешканців на урочисті заходи, які відбулися на  базі навчальних закладів. Всі діти, які приймали участь у концертних програмах та спортивних змаганнях  отримали від депутатів міської ради солодощі та призи, а присутні на святі отримали задоволення і гарний настрій. Також, отримали жителі лівого берега, особливі подарунки на День міста, за сприянням депутата міської ради Пучкіна Д.М. встановлено «казкову карету» на площі біля кіноконцертної зали «Мир»», яка стала прикрасою для фотографування, а у дворі  по бульвару Героїв, 6, 8 встановлено депутатом міської ради Торішньою Г.А новий дитячий майданчик для дітей.  Не залишились поза увагою і жителі сел. Романково 9 вересня 2016 року       о 15:00 по вул. Анапській (набережна)  відбулося чудове свято за  ініціативою адміністрації Дніпровського району, депутатів обласної та міської рад. Зі словами вітання виступили Саусь Олександр Васильович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, голова адміністрації Дніпровського району; Плахотнік Олена Олександрівна, депутат Обласної ради та Левченко Тимур Владиславович, депутат міської ради. Всі згуртувалися і адміністрація, і депутати обласної та міської рад, органи самоорганізації населення, щоб жителі  сел. Романково отримали позитивний настрій. Концертно-розважальна програма пройшла під девізом: «Школа, район, місто – єдині, свято даруємо кожній родині!», яка тривала три години. Дорослі та діти активно приймали участь у іграх, конкурсах, змаганнях, і за участь отримували призи. Цінний подарунок від депутата Обласної ради Олени Плахотнік отримала середньозагальноосвітня школа №27 – радіомікрофон для проведення заходів у школі. На імпровізованих майданчиках велася активна торгівля, всі виручені кошти батьківський комітет передав адміністрації школи.

А, 11 вересня о 17:00 пройшла концертна програма для жителів сел. Дніпробуд. Ансамбль «Журавка та «Матіола» співали українських пісень та розповідали гуморески. У всіх присутніх був піднесений настрій.

Нехай кожен відчуває себе частинкою великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до нашого міста, працювати і жити для його добра і процвітання, оточувати себе і навколишніх добром і взаємоповагою, підтримувати один одного, допомагати тим, хто цього потребує!