Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Про роботу спостережної комісії при адміністрації Дніпровського району Кам’янської міської ради

Створено: 2017-11-22 13:45:47Оновлено: 2017-11-22 13:48:53

Шановні мешканці Дніпровського району!

 

Важливим аспектом в поверненні до нормального життя людей, які відбули покарання за вчинені злочини, є участь суспільства в їх соціальній адаптації. Доводимо до Вашого відома, що на території Дніпровського району функціонує спостережна комісія при адміністрації Дніпровського району Кам’янської міської ради.

Основними завданнями комісії є:

- організація громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів осіб, звільнених від відбування покарання; 

- організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання; 

- надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

Комісія у своїй роботі співпрацює з Дніпровським відділенням поліції Кам’янського відділення поліції, департаментом з питань виконання покарань, Кам’янським міським центром зайнятості та іншими підприємствами, установами, організаціями з питань надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим з місць позбавлення волі.

Засідання проводяться щомісячно, протягом 10 місяців 2017 року проведено 10 засідань.

З метою надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання, передбачено направлення осіб, які потребують працевлаштування, до міського центру зайнятості. Станом на 20.11.2017 р. відсутні звернення до комісії про потребу у працевлаштуванні.

За сприянням спостережної комісії 1 особі, яка є інвалідом ІІ групи загального захворювання, призначено державну соціальну допомогу на час встановлення інвалідності.

Звернень від осіб, звільнених з місць позбавлення волі, про відсутність паспортів та влаштування до будинків-інтернатів до комісії не надходило.

Комісія продовжує працювати відповідно до положення про спостережну комісію.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутись за номерами телефонів: (05692)9-84-68, (068)9435622 або за адресою: пр.Перемоги, 45 каб.218.